Geoblog.pl    bmilinki    Podróże    Indie    Droga powrotna - strajk pilotów Finnair

Droga powrotna - strajk pilotów Finnair

Indie, Delhi

Wstajemy skoro świt i od samego rana piętrzą się przed nami problemy. Najpierw okazuje się, że nie ma dla nas transportu na lotnisko, potem, że śniadanie wydają dopiero od 7:00 a nie jak nas wczoraj poinformowano o 6:30, a i za śniadanie chcą nas skasować. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji – trzeba być niemiłym. Jak się jest miłym to od razu chcą na wszystko naciągnąć człowieka. W każdym razie śniadanie dostajemy o 6:30, oczywiście nie płacimy za nie. Pod hotel podjeżdżają też 2 taksówki, które wiozą nas na lotnisko, a na lotnisku czeka nas kolejna niemiła niespodzianka. Nasz lot jest ODWOŁANY. Okazuje się, że piloci Finnair strajkują i wszystkie loty są odwołane…

Wracamy!!!!!

na szczęście linie lotnicze zapewniły nam hotel, jedzenie, transoprt do hotelu i z hotelu na lotnisko no i oczywiście bilety powrotne - wracamy Lufthansą z Deli do Frankfurtu a z Frankfurtu do Gdańska (Maciek i Magda) i do Warszawy (Dorotka, Ania, Grześ i ja)

Chociaż pobyt w Indiach się przedłużył i zamieszkaliśmy w miejscowści będącej jednym wielkim centrum handlowym...to postanowiliśmy kożystać z wygód hotelu - wszystkie lokalne pieniądze - ruipes only - zostały już dawno wydane :((

Z tego wszystkiego to najbardziej mi szkoda Muminkowych zakupów w Helsinkach...ale może jeszcze nie wszystko stracone:)...jak się uda to na pewno o tym napisze :)

Zwierzak
Zwierzak - 2009-11-16 19:39
Ale numer! Jak to zrobiliście, musieliście nieźle wkurzyć tych pilotów podczas lotu do Indii,że zastrajkowali :) Bardzo jestem ciekawa jak to się wszystko skończy, buziaki i do zobaczenia na mroźnej północy!

Szuf
Szuf - 2009-11-16 23:32
Sądziłem, że tylko francuzi strajkują a tu proszę :) Może przyjedziecie pociagiem? :D dają obiadki, fotele są lotnicze i prąd w gniazdkach.

Do pracy sie nie chce wracać, co nie?? :P bo w TV nic nie mówią o strajku. Mówią za to o świńskiej grypie, że jest, że przylazł świniak jeden i włązi niepostrzeżenie. Także jak już dotrzecie to rozglądajcie sie uważnie.

bmilinki
bmilinki - 2009-11-20 12:14
co do strajków to poszę:

a co do świńskiej grypy - to raczej proszę się nas wystrzegać - a przynajmniej mnie, Magdy, Ani i Grzesia - wszyscy przeziębieni a i w samolocie powrotnym - połowa samolotu kasłał - wnioski proszę wyciągnąć samemu :)

bmilinki
Mumin